Szanowni Klienci,

Przypominamy o możliwości skorzystania z opcji dodatkowej „POTWIERDZENIE DORĘCZENIA SMS”. Przy tej usłudze, po dostarczeniu przesyłki do odbiorcy, otrzymają Państwo SMS z potwierdzeniem doręczenia. Koszt tej usługi to zaledwie 0,5 zł, a dzięki niej zyskują Państwo pewność, że przesyłka dotarła pod wskazany adres i nie muszą tracić czasu, sprawdzając statusy na stronie przewoźnika.

Kilka słów o nas

Tanieprzesylkikurierskie.pl to innowacyjna platforma wysyłkowa, która umożliwia wysyłkę przesyłek kurierskich w kraju oraz na terenie całej Unii Europejskiej.

Współpracujemy zarówno z firmami jak i osobami prywatnymi, bez konieczności podpisywania umów. Oferujemy usługi wielu firm kurierskich.

Gwarantujemy najwyższy standard usług, atrakcyjne ceny oraz szeroki wachlarz opcji dodatkowych.

Dlaczego my?
Dajemy Ci możliwość, by Twoje życie stało się łatwiejsze.
W tym celu, chcemy zaoszczędzić Twoje pieniądze i czas, dlatego udostępniamy do Twojej dyspozycji:
Intuicyjny panel klienta
W tym miejscu w łatwy i szybki sposób nadasz przesyłkę, ale to dopiero początek możliwości. W panelu znajdziesz również wiele zakładek, w których udostępniamy Ci cenne informacje. Możesz tu sprawdzić status przesyłki, status pobrań, wszystkie transakcje jakie dokonałeś, czy też pobrać dokumenty przewozowe lub fakturę VAT.
Przejdź do panelu
Możliwość importu zamówień
Wielu naszych klientów to firmy, które prowadzą swoją sprzedaż w sklepach internetowych, bądź też na platformach sprzedażowych. Mając to na uwadze, dajemy możliwość zaimportowania zamówień bezpośrednio do naszego serwisu, poprzez kilka kliknięć myszką. Możesz dokonać importu z takich platform jak: Allegro, Shoper, PrestaShop.
Zacznij importować
Możliwość połączenia zewnętrznych programów za pośrednictwem API
Nasze API umożliwia dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Dostęp do RESTful API oraz dokumentacja dostępne są na stronie https://api.tanieprzesylkikurierskie.pl. Jeśli interesuje Cię automatyczne wypełnianie naszego formularza zamówienia, wykorzystując parametry GET, sprawdź dokumentację: przekazanie danych do formularza zamówienia metodą GET.
Przejdź do dokumentacji
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
Dane kontaktowe
4FIT Sp. z o.o. sp.k.
ul. Broniewskiego 4/12
87-100 Toruń
NIP: 9562354009
REGON: 384376578
KRS: 0000804142
Numer rachunku bankowego: 12160014621888647650000001
Godziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 566 811 082